Vítám Vás...
na info stránkách - JaNo Kukučka...

dnes je 19.04.2018 svátek má Rostislav

aktuálně

Don´t you understand? No problem. Just one click bellow the text and you can choose the language of the website and a few seconds later you will see the translation in your chosen language.

NOVÉ!!! - Rychlá navigace
vyberte na co se chcete rychle podívat a stránky Vás tam přímo a bez dalšího zbytečného klikání přesunou.


NOVÉ!!! - Fota dle času
Nyní již nemusíte pátrat co nového pribylo ve fotobance. O vše se za Vás postará systém. Stačí kliknout na NEJNOVĚJŠÍ FOTA a můžete se posouvat časem...

Zaregistrujte se na server
Upravte si existující profil
Upravte si nastavení odběrů

Novinka - cestopis Lotyšsko!!!

Vítejte na stránkách Jána Kukučky...

Jsem rád, že Vaše kroky zamířily právě sem. Pokud se ptáte jestli JE TO ON? Tak pokud hledáte někoho z městečka Stará Turá na Slovensku nebo z Brna v ČR, tak je to on ;) V případě, že jste se sem dostal(a)za fotkama, přeji snáď příjemné pokoukání v sekci Fotobanka, případně se teším na setkání s Váma při focení. Setkat se můžeme, ale jen pokud někde právě necestuji (a nefotím). Kde jsem byl a jak to tam vypadá slovem i obrazem naleznete v sekci Cestování. Kromě již popsaných věcí Vám můžu i poradit. Například jak jednoduše vytvořít obdobní stránky...a podstatně víc věcí z oblasti IT,reklamy a marketingu...sekce Poradenství.Foto - Už jsem v chomoutu...

Jaké bude počasí?


Anketa

Proč jsi přišel na www.kukucka.cz

Fotografování
1 57
Cestování
2 39
Blog
3 1
Jen tak se mrknout na kamarádovy stránky
4 24
Nevím, najednou jsem tady
5 34
Počet hlasujících: 155 
... Předchozí
Fotobanky JSOU náročné! S tím musíte počítat, ale taky již předem můžete omezovat to aby fotku odmítly. Když vypustíme lidský faktor při posuzování fotografií (ten je ale ve většině odsouhlasování nejdůležitější – a věřte, že se někdy budete divit co jedna fotobanka přijme a druhá ne – a celkem s příčinou, která je úplně mimo mísu), tak existují některé zákonitosti, které na 100% neprojdou. Které to jsou?
12.07.2007 Počet zhlédnutí ( 9950 )
Fraktály jsou speciálně vytvářené nazvu to obrazce. Tyto grafické výtvory jsou většinou abstraktního charakteru a možná právě proto se velice dobře prodávají ve fotobankách po celém světě. Obzvláště pak ve ShutterStocku. Pokud máte například problém do fotobanky se dostat, tak právě na fraktály SS slyší.

Osobně mně fraktály zaujaly tak, že jsem se jim začal věnovat vedle focení. Momentálně i vy můžete využít nabídky koupit fraktály... Jak na to?
12.07.2007 Počet zhlédnutí ( 17863 )


12.07.2007 Počet zhlédnutí ( 7042 )
Kdyby mi někdo řekne před 5ti lety… a dál už to znáte. A stejně tak je to i se mnou a focením. Prostě jsem se do toho jaxi zažral. Začátek byl takový, že jsem se „ŠUMÍTKEM“, digitálním automatem pořizoval první fota na basketu. No byla to fest hrůza, ale na tu dobu paráda. Pak jsem začal toužit po dobrém foťáku a ne šumítku. Měl jsem čest mít pučený Nikon D70 na dva týdny a to se evidentně nemělo stát. Jak malý spratek jsem začal chtít taky takový. Těch peněz co to stálo se mi zdálo hodně. Ale nakonec jsem je dal dokupy a nelituji! Už se mi vrátily na 100x. Fyzicky možná ne, ale ten pocit z focení a výsledků a zlepšování se postupně, nejde nijak finančně vyjádřit.
31.03.2007 Počet zhlédnutí ( 5825 )
Poslední aktualizace 18.03.2015 09:56:00 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2018 Všechna práva vyhrazena.