Vítám Vás...
na info stránkách - JaNo Kukučka...

dnes je 25.04.2018 svátek má Marek

aktuálně

Don´t you understand? No problem. Just one click bellow the text and you can choose the language of the website and a few seconds later you will see the translation in your chosen language.

NOVÉ!!! - Rychlá navigace
vyberte na co se chcete rychle podívat a stránky Vás tam přímo a bez dalšího zbytečného klikání přesunou.


NOVÉ!!! - Fota dle času
Nyní již nemusíte pátrat co nového pribylo ve fotobance. O vše se za Vás postará systém. Stačí kliknout na NEJNOVĚJŠÍ FOTA a můžete se posouvat časem...

Zaregistrujte se na server
Upravte si existující profil
Upravte si nastavení odběrů

Novinka - cestopis Lotyšsko!!!

Vítejte na stránkách Jána Kukučky...

Jsem rád, že Vaše kroky zamířily právě sem. Pokud se ptáte jestli JE TO ON? Tak pokud hledáte někoho z městečka Stará Turá na Slovensku nebo z Brna v ČR, tak je to on ;) V případě, že jste se sem dostal(a)za fotkama, přeji snáď příjemné pokoukání v sekci Fotobanka, případně se teším na setkání s Váma při focení. Setkat se můžeme, ale jen pokud někde právě necestuji (a nefotím). Kde jsem byl a jak to tam vypadá slovem i obrazem naleznete v sekci Cestování. Kromě již popsaných věcí Vám můžu i poradit. Například jak jednoduše vytvořít obdobní stránky...a podstatně víc věcí z oblasti IT,reklamy a marketingu...sekce Poradenství.Foto - Už jsem v chomoutu...

Jaké bude počasí?


Anketa

Proč jsi přišel na www.kukucka.cz

Fotografování
1 59
Cestování
2 39
Blog
3 1
Jen tak se mrknout na kamarádovy stránky
4 24
Nevím, najednou jsem tady
5 34
Počet hlasujících: 157 
Původní centrum Tallinu tvoří Staré město, které patří od roku 1997 do UNESCA a dělí se na dvě části Dolní město a Horní město(Toompea). Dolní a Horní město je spojeno dvěma ulicemi Pikk jalg (Dlouhá noha) a Lühike jalg (Krátká noha). Novým centrem Tallinu je Náměstí svobody (Vabaduse v äljak) na jižním okraji starého města.

15.07.2012 Počet zhlédnutí ( 9350 )
Bookmark and Share pošli na vybrali.sme.sk

Vše co se chcete i nechcete dovědět o jídle a pití v Estonsku.... Probereme hlavně piva, ale dáme i tip na to kde se v Tallinnu najíst estonských specialit za rozumnou cenu, kde posedět ve stylové kavárně a mnoho dalších užitečných rad a informací.

28.01.2012 Počet zhlédnutí ( 16789 )
(LLE - Litva, Lotyšsko, Estonsko) Prvni informace z tripu LLE - Krátce a stručně - žijeme:-) Bylo to dlouhé, náročné, ale velice zajímavé. Máme mnoho a ještě více podkladů, které začináme postupně zpracovávat. Pro náhled - první fota - Fotogalerie Estonsko 2010.
04.06.2010 Počet zhlédnutí ( 9975 )

Zobrazit místo Litva-Lotyšsko-Estonsko 2010 na větší mapě


Kliknutím zvětšit


29.04.2010 Počet zhlédnutí ( 11829 )
Poslední aktualizace 18.03.2015 09:56:00 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2018 Všechna práva vyhrazena.