Vítám Vás...
na info stránkách - JaNo Kukučka...

dnes je 19.03.2018 svátek má Josef

aktuálně

Don´t you understand? No problem. Just one click bellow the text and you can choose the language of the website and a few seconds later you will see the translation in your chosen language.

NOVÉ!!! - Rychlá navigace
vyberte na co se chcete rychle podívat a stránky Vás tam přímo a bez dalšího zbytečného klikání přesunou.


NOVÉ!!! - Fota dle času
Nyní již nemusíte pátrat co nového pribylo ve fotobance. O vše se za Vás postará systém. Stačí kliknout na NEJNOVĚJŠÍ FOTA a můžete se posouvat časem...

Zaregistrujte se na server
Upravte si existující profil
Upravte si nastavení odběrů

Novinka - cestopis Lotyšsko!!!

Vítejte na stránkách Jána Kukučky...

Jsem rád, že Vaše kroky zamířily právě sem. Pokud se ptáte jestli JE TO ON? Tak pokud hledáte někoho z městečka Stará Turá na Slovensku nebo z Brna v ČR, tak je to on ;) V případě, že jste se sem dostal(a)za fotkama, přeji snáď příjemné pokoukání v sekci Fotobanka, případně se teším na setkání s Váma při focení. Setkat se můžeme, ale jen pokud někde právě necestuji (a nefotím). Kde jsem byl a jak to tam vypadá slovem i obrazem naleznete v sekci Cestování. Kromě již popsaných věcí Vám můžu i poradit. Například jak jednoduše vytvořít obdobní stránky...a podstatně víc věcí z oblasti IT,reklamy a marketingu...sekce Poradenství.Foto - Už jsem v chomoutu...

Jaké bude počasí?


Anketa

Proč jsi přišel na www.kukucka.cz

Fotografování
1 57
Cestování
2 39
Blog
3 1
Jen tak se mrknout na kamarádovy stránky
4 24
Nevím, najednou jsem tady
5 34
Počet hlasujících: 155 

Pobaltí 2010 - plán cesty


29.04.2010

Zobrazit místo Litva-Lotyšsko-Estonsko 2010 na větší mapě


Kliknutím zvětšit


Bookmark and Share


Po loňském tripu po Lotyšsku (http://lotyssko.kukucka.cz) jsme se rozhodli zdokumentovat a poznat Pobaltí ještě víc. Naplánovali jsme proto cestu ještě delší, náročnější, ale i zajímavější. Hlavním cílem je letos Estonsko, ale nechceme opomenout ani Litvu a opět se vrátíme i do lotyšského hlavního města, Rigy. Zde chceme doplnit informace, které nám chybí, dofotit Rigu z výšky (ne balónem létat nebudeme, ale je tam dost věží) a navštívit přátele, které jsme si tam před rokem našli.

Co je hlavním cílem cesty?
Všechno to zvládnout, o nic nepřijít a domů toho donést co nejvíce (informace, fotografie, video). Pokud se nám toto za těch 12,5 dnů povede, budeme spokojeni.

Jak je z harmonogramu asi jasné, nebude letos dopravním prostředkem letadlo, ale po minulé zkušenosti auto. Je to praktičtější. Přesuneme se libovolně kam chceme a kdy chceme. Loňské problémy s půjčovnou nás v tomto jen utvrzují.

Co chceme?
Za těch několik dnů co nejvíce poznat hlavně Estonsko, alespoň maličko poodhalit jejich, prý chladnou, povahu, vidět a potkat se s jejich zemí a památkami. Po návratu toto zprostředkovat dalším lidem, kteří se do Pobaltí chystají, ale i těm, kteří z jakéhokoli důvodu toto štěstí nemají.

Co nechceme?
Proletět krajinu, nic pořádně nevidět, nic neochutnat, nepoznat lidi, ale tvářit se, že jsme tam byli. Toto opravdu není našim cílem...

Co vše máme už za sebou a co nás ještě do odjezdu čeká?
Studování historie a turistických informací o krajinách a městech je pravidelnou činností. I brouzdání po mapách, informacích na internetu a vyptávání se těch, co tam již byli. Hledání referencí na ubytování a jeho objednávání je další standardní položkou v seznamu. O rozpočtu a jeho úpravách radši ani nemluvím... Právě proběhla kompletní kontrola čtyřkolového dopravního prostředku. No a pak nás čeká... No na dlouho by to bylo:-)

Jaké je tam kde pojedeme/jsme/jsme byli počasí???KomentářeČlánek zatím nebyl komentován

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Poslední aktualizace 18.03.2015 09:56:00 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2018 Všechna práva vyhrazena.