Vítám Vás...
na info stránkách - JaNo Kukučka...

dnes je 25.04.2018 svátek má Marek

aktuálně

Don´t you understand? No problem. Just one click bellow the text and you can choose the language of the website and a few seconds later you will see the translation in your chosen language.

NOVÉ!!! - Rychlá navigace
vyberte na co se chcete rychle podívat a stránky Vás tam přímo a bez dalšího zbytečného klikání přesunou.


NOVÉ!!! - Fota dle času
Nyní již nemusíte pátrat co nového pribylo ve fotobance. O vše se za Vás postará systém. Stačí kliknout na NEJNOVĚJŠÍ FOTA a můžete se posouvat časem...

Zaregistrujte se na server
Upravte si existující profil
Upravte si nastavení odběrů

Novinka - cestopis Lotyšsko!!!

Vítejte na stránkách Jána Kukučky...

Jsem rád, že Vaše kroky zamířily právě sem. Pokud se ptáte jestli JE TO ON? Tak pokud hledáte někoho z městečka Stará Turá na Slovensku nebo z Brna v ČR, tak je to on ;) V případě, že jste se sem dostal(a)za fotkama, přeji snáď příjemné pokoukání v sekci Fotobanka, případně se teším na setkání s Váma při focení. Setkat se můžeme, ale jen pokud někde právě necestuji (a nefotím). Kde jsem byl a jak to tam vypadá slovem i obrazem naleznete v sekci Cestování. Kromě již popsaných věcí Vám můžu i poradit. Například jak jednoduše vytvořít obdobní stránky...a podstatně víc věcí z oblasti IT,reklamy a marketingu...sekce Poradenství.Foto - Už jsem v chomoutu...

Jaké bude počasí?


Anketa

Proč jsi přišel na www.kukucka.cz

Fotografování
1 59
Cestování
2 39
Blog
3 1
Jen tak se mrknout na kamarádovy stránky
4 24
Nevím, najednou jsem tady
5 34
Počet hlasujících: 157 

Podpora pro registrované...


12.07.2007
Tyto stránky jsou dělány jako podpora v tom jak vydělat prodejem fotografií. I když je zde snaha postupně je doplňovat, tak nikdy nemůžou odpovědět na každý dotaz, to je jasné. Za čas jež se věnuji této činnosti se toho nasbíralo hodně, spousta se toho postupem času objeví na stránkách nebo ve fóru. Pro ty jež se ale zaregistrují klikem na odkazy z fotobanky.kukucka.cz, získají navíc i moji osobní podporu. Jakou?

Pokud se zaregistrujete přes níže uvedené odkazy, nebo odkazy kdekoli na těchto stránkách do kterékoli fotobanky, tak Vám jako bonus nabízím osobní poradenství prostřednictvím ICQ, mailu popřípadě i telefonicky. Můžete tak mít potřebné dotazy zodpovězené obratem nebo ve velice krátkém čase (je jasné, že u počítače nesedím pořád :))).

Jak to tedy funguje? Zaregistrujte se z některého z mých referenčních odkazů a kontaktujte mne přes ICQ: 196-046-941 nebo mailem na adresu: jan zavinac kukucka tecka cz (schválně to takto píši aby nějaký spamovací stroj nevyzobal adresu ze stránek. Jak ji napsat správně určitě víte). Napište mi kde jste se registroval, já ověřím jestli Vás vidím v seznamu těch jež jsem doporučil a pokud ano, tak se obratem s Vámi spojím a rád zodpovím dotazy, které budete mít.

Samozřejmě za referenci (teda pokud budete úspěšně prodávat) budu mít nějakou tu provizi – na Fotolii např. 0.03$ z prodaného snímku. Úplně stejně můžete následně začít získávat i vy referenční odměny pokud přivedete další fotografy nebo nakupující.

I z tohoto je jasné, že budu mít zájem Vám pomoct, protože Váš příjem je i mým příjmem, takže pokud budete po dobré radě víc prodávat….no normálně socializmus…bude nám pak krásně :))))))))

Registrovat se můžete i odsud:

SHUTTERSTOCK *****
DREAMSTIME ***
123RF**
FOTOLIA **
iStockphoto*
BIGSTOCKPHOTO*
Crestock
Featurepics

Tak už se na Vás těším...


KomentářeČlánek zatím nebyl komentován

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Poslední aktualizace 18.03.2015 09:56:00 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2018 Všechna práva vyhrazena.